KONTAKT

Bastionen info@bastionen.se

Shared by Bastionen shared@bastionen.se

PERSONAL

Lina Ehn Öberg

Verksamhetsledare

lina@bastionen.se


Kicki Renberg

Scenmästare

kicki@bastionen.se


Amanda Lebert

Tekniker

amanda@bastionen.se


Lisa Mårtensson

Backstage koordinator och producent

lisa@bastionen.se


Emma Therkelson

Stage koordinator och producent

emma@bastionen.se


Vilma Linton

Foajéansvarig och producent

vilma@bastionen.se


Molly Byström

Grafiker och producent

molly@bastionen.se


Tanya Theo Johansson

Teknisk koordinator Shared by Bastionen

tanya@bastionen,se

STYRELSE

Petra Bergström

Ordförande


Claes Forsell Andersson

Sekreterare


Matthias Hahne Thorbjörnsson

Kassör


Hanna Nilsson

Ledamot


Olivia Grefve

Ledamot


Richard Sseruwagi

Ledamot


Petra Hjortsberg Möller

Ledamot